Цибулини лютиків

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів

Лютики садові — чудові квіти, що зовні нагадують невеликі троянди або махрові маки. Це багаторічні трав'янисті рослини, що зустрічаються в дикій природі практично в усьому світі — в Америці, Африці, Австралії, Європі. Виведені селекціонерами сорти садового лютика істотно відрізняються від дикорослих більшими квітами й величезною різноманітністю їх забарвлень. Цибулини лютиків є бульбо видні кореневища. Пропонуємо купити посадковий матеріал лютика садового в нашому інтернет-магазині за доступними цінами.

Різновиди лютиків

Ці рослини мають гіллясте стебло з розсіченим листям, схожими з листям жоржини. Діаметр квіток - 8-10 см. Розфарбовані вони можуть бути в самі різні тони. Відсутні поки тільки сині й блакитні кольори. Існують також сорти з двоколірними пелюстками.

Розрізняють два підвиди лютика:

  • азійський (перський) - висотою приблизно 40 см, квіти у нього прості або махрові, схожі на троянди;
  • африканський (чалмовидний) - рослини з най великими листками, у квітів пелюстки вгнуті, вони нагадують піони.

Гібридні сорти виведені саме з азійської різновиди лютика. Вони відрізняються більшою холодостійкістю. Квіти лютиків придатні для складання букетів, вони зберігають свою свіжість і красу протягом мінімум тижня.

Важливо: Всі частини рослин лютиків отруйні. Пам'ятайте про це, якщо у вас є маленькі діти та тварини.

Особливості та переваги вирощування лютиків

Для посадки саджанців лютиків слід вибрати місце, де сонячне світло розсіяне або півтінь. Ідеально підходять клумби поблизу чагарників або невеликих дерев. На відкритому сонці цвітіння рослини буде недовгим і незначними.

Ґрунт повинен бути легким, досить пухким, поживним. Лютики невибагливі, догляд за ними складається з регулярних помірних поливів і розпушування ґрунту. Для активного цвітіння рекомендується своєчасно вносити добрива. Важливо своєчасно прибирати квіти, що засихають. В кінці періоду цвітіння скорочують частоту поливів і поступово їх зменшують.

Лютики часто використовують в ландшафтному дизайні. Цікаві композиції складають, поєднуючи квіти різних відтінків. За допомогою цих рослин можна оформити яскраву пляму на нудному газоні. Найкраще поєднувати лютики з рослинами з декоративним листям, наприклад, з хостами. Висаджують їх і на рабатках, альпійських гірках, у вазонах, як живий бордюр.

Чому вигідно купити у нас

Ми реалізуємо тільки якісні цибулини лютика за оптимальною вартістю. Їх сортність і життєстійкість гарантовані. Наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання, щодо вибору товару, агротехніки та захисту рослин. Доставлення замовлень в Україні оперативна, поштою, транспортними компаніями, кур'єром.