Насіння кімнатних квітів

Знайдено: 1 - 48 серед 48 товарів

Вирощування кімнатних рослин з насіння — найекономніший спосіб їх розмноження. Можна отримати відразу багато рослин, придбати рідкісні й незвичайні екземпляри. Вони будуть сильними, здоровими й не потребувати акліматизації. Пропонуємо купити насіння кімнатних квітів за доступною вартості в нашому інтернет-магазині.

Різновиди насіння кімнатних рослин

У нашому каталозі представлені наступні види кімнатних квітів:

  • Бегонія. Одне з найпопулярніших кімнатних рослин. Виведено безліч серій гібридів, що відрізняються між собою висотою, кольором листя (зелені та бронзові відтінки), розмірами й забарвленням квітів, термінами цвітіння. Бегонії прості в догляді, цвітуть рясно і яскраво.
  • Пеларгонія. Рекордсмен за кількістю сортів і різноманітності забарвлень. Цінуються пеларгонії й за свій аромат. У сучасних сортів багата палітра відтінків аромату. Рослина дуже невибаглива та красиво квітуча. Сіянці, вирощені з насіння здатні зацвісти вже на другий рік.
  • Колеус. Це трав'яниста рослина має багато сортів і різновидів. Відмітна особливість — різноманітна яскрава і строкате забарвлення листя. Колеуси не капризні, вирощувати їх легко. Вони можуть успішно рости не тільки в приміщенні, але й на вулиці.
  • Кактус. Виростити з насіння можна будь-які види кактусів. Це нескладно, але вимагає дотримання певних умов — теплички, провітрювання, легкого притінення від яскравого світла.
  • Цикламен. Дуже красива й ефектна рослина, існують сорти з махровими квітами. При створенні оптимальних умов цикламени здатні цвісти практично безперервно.

А також пропонуємо виростити фінікову пальму, вашингтонію, мирт, цикламен, стреліцію, мімозу, герберу, абутілон, аспарагус і т. ін.

Особливості та переваги вирощування насіння кімнатних рослин

При насіннєвому розмноженні доведеться чекати не один рік, поки рослини стануть досить великими та зацвітуть. У перший рік вони активно нарощують кореневу систему, а потім починають рости й формують квітконоси. Але спостерігати весь життєвий цикл рослини неймовірно цікаво.

Процес посіву насіння і пророщування, можливо, буде відрізнятися, в залежності від виду рослини. Дуже дрібне насіння рекомендується попередньо змішувати з піском. Далі висівають їх в спеціальній місткості з ґрунтом для посадки, який злегка зволожують. Для якнайшвидшого проростання можна облаштувати тепличку. Після появи 2-3 пар справжніх листків сіянці пікірують.

Чому вигідно купити у нас

Ціна насіння кімнатних рослин невисока, тому вирощування таким способом економічно вигідно. Щоб замовити товари, необхідно оформити покупку на сайті. Після оплати замовлення буде відправлений покупцям в Україні поштою, транспортними компаніями, кур'єром. З усіх питань можна звертатися до наших менеджерів.