Посівний матеріал - насіння овочів

Знайдено: 1 - 48 серед 54 товари
1 376грн
Розмір плоду
1,5-2 кг
Тип насінин
Термін вегетації
70-80 днів
Кількість насіння в 1 г
250-300
Термін дозрівання
середньоранній

Вибір насіння — ключовий момент в аграрному бізнесі. Успішність і рентабельність діяльності фермера безпосередньо залежить від якості посівного матеріалу. Ніякі подальші заходи не врятують ситуації, якщо насіння поганої якості, схожість їх низька. Сортові характеристики рослин також мають велике значення. У нашому інтернет-магазині можна придбати насіння овочів оптом за доступними цінами та з гарантією якості. Це вигідна пропозиція для фермерів з господарством будь-якого масштабу.

Різновиди насіння овочів для фермерів

У нашому прайс-листі великий асортимент посівного матеріалу оптом. Це кабачки, баклажани, буряк, морква, капуста, морква, бобові, салат, томати, цибуля, кавуни та ін. Все те, що масово вирощується в Україні для продажу. Це овочі сортові та гібридні від кращих світових виробників з Голландії, Франції, Німеччини, Чехії. Продукція компаній Satimex, Bejo Zaden, Nunhems, Syngenta, Rijk Zwaan, Seminis, GSN, Clause має попит і добре зарекомендувала себе у фермерів усього світу.

Переваги використання професійного насіння

Насіння овочів для фермерів представлені великим упаковуванням. Вони розфасовані в спеціальні місткості, які створюють ідеальні умови для їх зберігання. Вартість насіння оптова, доступна і конкурентоспроможна.

Професійні насіння в точності відповідають сорту, мають високі якісні характеристики схожості й врожайності, стійкі до хвороб і несприятливих умов вирощування. Вони гарантовано дадуть хороший урожай навіть у найскладніші роки. Над їх створенням працювали кращі селекціонери світу, домагаючись ідеальних результатів. Доцільність придбання якісного професійного насіння оцінили вже багато українських фермерів.

Насіння овочевих культур оптом реалізується в дражируваному вигляді. На них нанесена щільна оболонка з добрив, стимуляторів росту, протруйників. Це дає насіння все необхідне для розвитку і зростання при висадці в ґрунт. Також дражируванні насіння легше сіяти, вручну або за допомогою сівалок. Завдяки оболонці їх розмір збільшений, їх легко розподілити рівномірно.

Чому вигідно купити у нас

Ми цінуємо кожного нашого покупця і свою репутацію, тому особливо ретельно підходимо до підбору асортименту. Гарантуємо якість посівного матеріалу, відповідність умов і термінів зберігання. Нам довіряють і нас рекомендують. Доставлення покупки можливо поштою, транспортними компаніями, кур'єром. При всіх питаннях, що виникають, наші менеджери дадуть грамотну консультацію та поради.