Мікродобрива

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Мікродобрива

Досвідчені практики у застосуванні добрив підтверджують, що крім основних елементів (калію, азоту та фосфору) рослини потребують ще щонайменше сім мікроелементів. Добрива, які містять додаткові мікроелементи, необхідні рослинам для підтримки життєдіяльності, розвитку та зростання у невеликих кількостях, називаються мікродобривами. Під їх впливом активізується обмін речовин, синтез хлорофілу, транспорт мікроелементів, дія ферментів, покращується зовнішній вигляд рослин. 

В ґрунті таких речовин зазвичай недостатньо для повноцінного забезпечення ними культурних рослин, тому фермерам та власникам дач і городів необхідно купити мікродобрива в Києві та інших містах України та регулярно вносити їх.

Залежно від стадії розвитку рослини потребують наступних мікроелементів:

  • для проростання насіння та початку зростання – Fe, Zn, Mn;
  • під час вегетації – Fe, Zn, Mn, Cu, B;
  • під час появи цвіту та зав'язі плодів – Fe, B;
  • на етапі дозрівання плодів та підготовки до зими – Cu, Mo, B.

Купити мікродобрива у Дніпрі чи іншому місті зручно в інтернет-магазині з доставкою. Ціна мікродобрива доступна, а його використання допомагає значно збільшити врожай і покращити його якість.

Види та характеристики мікродобрив

Добрива класифікують за елементами, які переважають у їх складі. За цим показником виділяють наступні види препаратів:

  • Купити мікродобрива в Житомирі та інших містах борної групи варто для всіх етапів росту та розвитку (найбільша потреба в цьому елементі у молодих рослин).
  • Цинкові добрива використовують для обробки насіння та на етапі вегетації для покращення стійкості рослин до погодних умов.
  • Мідні препарати вносять під час вегетації (особливо їх потребують зернові культури, які ростуть на торф'яних або заболочених ґрунтах). Нестача цього елемента призводить до погіршення якості врожаю.
  • Марганцеві препарати використовують для обробки насіння перед посівом (особливо важлива така обробка перед посівом у чорнозем та піщаний ґрунт). Купити мікродобрива в Черкасах з марганцем необхідно, щоб активувати дію ферментів і покращити дихальні процеси в рослинах.
  • Молібденові добрива потрібні під час дозрівання плодів, а також для обробки насіння перед посівом у кислий ґрунт. Добрива з молібденом покращують засвоєння азоту.
  • Кобальтові препарати використовують для обробки ґрунту перед посадкою та для підгодовування рослин під час вегетації. Купити мікродобрива у Львові чи іншому місті з таким елементом необхідно, щоб покращити накопичення азоту.

Найзручніше використовувати комплексні мікродобрива, які мають збалансований склад, забезпечують рослини усіма додатковими елементами, які потрібні для їх росту та розвитку. Продаж мікродобрива комплексного типу в різних варіантах пакування доступна у нашому інтернет-магазині.

Як вибрати мікродобрива

Важливо пам'ятати, що надлишок будь-яких елементів може зашкодити рослинам не менше, ніж їх дефіцит. Перш ніж купити мікродобрива в Вінниці або іншому місті, бажано зробити аналіз ґрунту, щоб дізнатися, яких саме елементів не вистачає. Якщо такої можливості немає, перед тим, як купити мікродобрива в Луцьку чи іншому місті, необхідно уважно оглянути самі рослини та за їх зовнішнім виглядом визначити, яких мікроелементів вони потребують. 

Крім того, для безпечного використання мікродобрив важливо дотримуватися рекомендацій виробника, норм використання та періодичності підгодівель. Ціни на мікродобрива при виборі грають не останню роль, але варто пам'ятати, що економія може призвести до втрат врожаю.

Де купити мікро добрива в Україні

Купити мікродобрива в інтернет-магазині з доставкою зручно та просто. Ми пропонуємо великий вибір якісних та ефективних препаратів кращих вітчизняних та іноземних виробників. Вартість мікродобрива в Україні у нас одна з найвигідніших. Продаж мікродобрива в Дніпрі та інших містах України ведеться цілодобово. Ви можете замовити та придбати мікродобрива у будь-який зручний час.