Цибуля сіянка

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів

Садять озиму цибулю і часник в середині жовтня. Часник можна посадити в мерзлу землю, він пристосований до низьких температур і по весні все одно зійде. Цибулі потрібно дати час  вкоренитися, якщо вона не встигне пустити коріння, то взимку загине. Період вкорінення  займає 2-3 тижні. Час посадки цибулі треба вибирати  по погоді, висаджуючи цибулю за 2-3 тижні до перших заморозків.

Перед самою посадкою  ділянку, потрібно перекопати на повний штик лопати, з додаванням 5-6 кг перегною або компосту на квадратний метр. Далі ділянку потрібно ідеально вирівняти і зробити борозенки глибиною в п'ять сантиметрів, в них і буде проводитися посадка цибулин. Між цибулинами відстань краще залишити сантиметрів шість або сім, а самі борозенки розташувати так, щоб відстань між ними була 15 сантиметрів.

Також можна висаджувати цибулю і в лунки (наприклад, улюбленим багатьма квадратно-гніздовим способом), принцип посадки той же самий.

Висаджують озиму цибулю на глибину 3-4 см потім присипають невеличким слоєм піску,  зверху засипають  землею. При глибокій посадці - навесні цибуля не зможе прорости, при мілкій, коли осяде грунт  цибуля буде на поверхні і взимку може замерзнути. Після посадки грунт треба розрівняти, грядку можна замульчувати сухим листям, торфом або землею з тирсою. Надалі бажано грунт на грядках, де посаджена озима цибуля і часник, добре пролити і стежити, щоб грунт був вологим до початку морозів (до укриття).