Гербіциди - засоби боротьби з бур'янами

Знайдено: 1 - 27 серед 27 товарів
560грн
448грн
593грн
Термін застосування
Спосіб дії
суцільний
Діюча речовина
Об'єм
Препаративна Форма
302грн
Термін застосування
Спосіб дії
суцільний
Діюча речовина
Об'єм
Препаративна Форма
87грн
Термін застосування
Спосіб дії
суцільний
Діюча речовина
Об'єм
Культури
Препаративна Форма
210грн
168грн

Гербіциди – засоби боротьби з бур'янами

Догляд за ділянкою, незалежно від її розмірів, потребує багато часу та зусиль. В тому числі однією з найважливіших задач власників дач та городів, а також фермерів є боротьба з бур'янами. Без агрохімічних препаратів впоратися з цією проблемою майже неможливо. Для ефективного знищення бур'янів необхідно використовувати гербіциди – сучасні хімічні препарати, які входять до категорії засобів захисту рослин.

Купити гербіциди в Вінниці, Києві та інших містах України можна у великому асортименті, тому вибрати оптимальний препарат не складе проблеми, як для фермерів, якім необхідно доглядати великі поля, так і для приватних власників дачних та присадибних ділянок.

Види гербіцидів

За способом дії гербіциди від бур'яну поділяють на селективні (вибіркові) та неселективні (невибіркові). Неселективні гербіциди або препарати загальної дії знищують всі рослини, які присутні на ділянці, що ними оброблена. Зазвичай активні компоненти проникають в рослини через листя та призводять до їх загибелі. Неселективними препаратами гербіцидами обробляють поля після збору врожаю. Таким чином знищують кореневу систему багаторічних бур'янів та перешкоджають їх активному росту наступного року. Також гербіциди використовують на полях, в садах та городах в період підготовки до посадки культурних рослин, щоб завадити росту трави.

Крім того, деякі сільськогосподарські культури (наприклад, зернові) обробляють неселективними засобами перед збором врожаю для прискорення висихання зеленої маси. Купити гербіциди загальної дії також варто для знищення трави на промислових територіях, вздовж доріг. В садах для безпечного використання гербіцидів важливо слідкувати, щоб препарат при обприскуванні не потрапляв на дерева.

Селективні засоби від сорняків мають вибіркову дію. Вони знищують лише бур'яни та не завдають шкоди культурним рослинам. В залежності від механізму дії гербіцидів спосіб селективності може бути:

  • Біохімічним. Такий метод вибірковості працює завдяки тому, що деякі культурні рослини, наприклад, кукурудза, здатні розкладати певні гербіциди на компоненти, які не є токсичними та шкідливими.
  • Морфологічний. В основі цього способу вибірковості лежать відмінності в будові рослин та їх поверхонь. Купити в Україні гербіциди з морфологічною селективністю варто для обробки зернових культур.
  • Топографічний. Яд для бур'янів знищує лише рослини, які ростуть у поверхневих шарах ґрунту, не здатні проникати глибше та впливати на кореневу систему.

Кожен вид гербіцидних засобів має певні переваги, призначений для обробки ґрунту чи рослин на різних стадіях вегетації, тому перш ніж купити гербіциди для саду, варто уважно вивчити особливості різних препаратів. Ціни на гербіциди в Україні відрізняються в залежності від їх типу та виробника, але, в першу чергу, варто зважати не на вартість, а на заявлені якості.

Як вибрати гербіцид

При виборі важливо звертати увагу на час внесення препарату (наприклад, після збору врожаю, до появи першого листя, на інших стадіях вегетації). Крім того, багато гербіцидів для виведення сорняків призначені лише для обробки певних культур, застосовувати їх для інших рослин неприпустимо через високу ймовірність негативного впливу на них.

Окрім цільової культури необхідно звертати увагу на типи бур'янів, проти яких ефективний той чи інший засіб (наприклад, гербіцид від будяків краще за все допоможе позбавитися саме від них), ступінь зараженості ділянки.

Зверніть увагу! Найчастіше максимальна ефективність досягається в разі обробки ділянки на ранніх стадіях вегетації бур'янів. Ціна садового гербіциду в інтернет-магазинах доступна, тому краще не зволікати з його покупкою та застосуванням.

Де купити гербіциди в Україні

Купити гербіцид для будяків та інших бур'янів з доставкою ви можете в нашому інтернет-магазині. В каталозі гербіцидів великий вибір препаратів від іноземних та вітчизняних виробників. Вартість гербіцидів завжди обґрунтована, для оптових покупців діють вигідні знижки.

Щоб отримати безкоштовну доставку до точки самовивозу Нової пошти, необхідно купити гербіциди від бур'янів у Вінниці чи іншому місті України на суму від 1500 гривень. В прайс листі гербіцидів завжди наведені актуальні ціни, можна в будь-який момент дізнатися, скільки коштує гербіцид.

Придбати товари з доставкою ви можете у будь-який зручний час, продаж гербіцидів у Львові та інших містах України за вигідною вартістю в нашому інтернет-магазині здійснюється цілодобово.