Інсектициди - засоби захисту від шкідників

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
110грн
Діюча речовина
Об'єм
Виробник
Препаративна Форма

Інсектициди – засоби захисту від шкідників

На фермерських ланах і приватних городах і дачах комахи-шкідники є суттєвою загрозою для сільськогосподарських рослин. Боротьба з ними – це важлива частина піклування про майбутній щедрий врожай зернових, овочевих або фруктових культур. Для захисту від такої загрози варто купити інсектициди у Львові та інших містах України. Це препарати, які знищують шкідників, допомагають контролювати їх кількість та на деякий час захищають рослини.

Переваги використання інсектицидів

Засоби від шкідників для рослин мають доступну вартість та високу ефективність. За їх допомогою можна повністю позбавитись або значно зменшити кількість майже будь-яких видів комах, які представляють небезпеку для дерев, кущів, інших однорічних та багаторічних насаджень.

Ціна інсектицидів цілком доступна, тому витрати на купівлю препаратів для захисту саду та городу від шкідників повністю компенсується зменшенням втрат. Фахівці зазначають, що без використання засобів захисту рослин шкідники здатні знищити приблизно третину врожаю, тому рішення купити інсектициди є економічно вигідним.

Варто зазначити, що сучасні засоби від шкідників не шкодять корисним комахам, які виконують запилення (наприклад, бджолам). Купити інсектициди в інтернет магазині у Вінниці та інших містах можна у великому асортименті, часто з'являються нові препарати для захисту рослин, екологічно безпечні фітосанітарні засоби, тому кожен має можливість вибрати оптимальний варіант.

Особливості використання інсектицидів

  • Під час приготування робочих розчинів та обробки рослин важливо дотримуватися всіх рекомендацій безпечного використання інсектицидів, які вказані в інструкції виробника. 
  • Майже вся сільськогосподарська агрохімія відносно шкідлива для людини, тому при роботі з препаратами необхідно дотримуватися правил безпеки та використовувати засоби індивідуального захисту. 
  • Не варто перевищувати рекомендовані виробником дозування, щоб засоби захисту рослин від шкідників не зашкодили людям і навколишньому середовищу.

Важливо пам'ятати, що робочі розчини агрохімії в більшості випадків не призначені для тривалого зберігання. Хімікати потрібно зберігати таким чином, щоб повністю виключити доступ до них дітей та тварин.

Види інсектицидів

Засоби захисту саду від шкідників поділяють на 2 великі групи: контактні та системні. Перші діють на шкідників лише при безпосередньому контакті з розчином на оброблених частинах рослин. Їх ефективність значно залежить від погодних умов (рясні дощі можуть змивати препарат). Крім того, на їх дієвість впливає кількість сонячного світла та температура повітря, захищені лише оброблені частини рослин.

Системні препарати для захисту сільськогосподарських культур від шкідників всмоктуються рослинами та через судинну систему поширюються ними. Їх ефективність майже не залежить від погодних умов, вони знищують не лише тих шкідників, які харчуються наземними частинами рослин, а і тих, які знаходяться в кореневій системі. До недоліків системної отрути для шкідників саду відносять можливість звикання до впливу активних речовин і виникнення стійких популяцій комах.

За способом дії засоби проти комах шкідників поділяють на кишкові (проникають через систему травлення) та респіраторні (проникають через дихальні путі). Останні зазвичай використовують на складах з зерном. Також відрізняють інсектицидні засоби загальної та вибіркової дії. Перші знищують різні види комах, в тому числі й ті, які не становлять небезпеки для рослин та є корисними для їх розвитку та родючості. Інсектициди для захисту рослин вибіркової дії небезпечні лише для певного виду комах шкідників, не становлять загрози для бджіл.

Згідно з класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я інсектицидні препарати ділять на 4 класи небезпеки. Препарати 1 та 2 групи становлять велику небезпеку та не використовуються для обробки сільськогосподарських культур. На ланах, в садах та городах дозволені лише препарати 3 та 4 класів небезпеки, які є менш токсичними та не становлять суттєвої загрози для здоров'я людей.

Як вибрати інсектициди для саду

Системна отрута від шкідників зазвичай є більш дієвою та забезпечує тривалий захист культурних рослин від різноманітних комах, але сучасні контактні інсектициди в багатьох випадках також здатні добре контролювати кількість шкідників, особливо тих, що харчуються соком. Купити інсектициди для саду в Україні системної дії варто для знищення стеблових шкідників, а проти гусені та жуків вони менш ефективні.

Контактні препарати від шкідників саду захищають лише ті частини рослин, які добре оброблені розчином. Нові паростки, зав’язі та плоди вже не будуть захищені на відміну від використання системних препаратів проти шкідників.

Де купити інсектициди в Україні

Купити інсектициди для саду в Києві та з доставкою в інші міста України ви можете в нашому інтернет-магазині. Завжди в наявності великий вибір яду для шкідників саду для захисту рослин за цінами, які вас приємно здивують. У нас у продажі інсектициди кращих вітчизняних та іноземних виробників з доставкою по Україні, завжди обґрунтовані ціни на інсектициди. Для оптових покупців на препарати інсектициди в Рівному та інших містах діють знижки. Можлива безкоштовна доставка в будь-який населений пункт України, якщо придбати інсектициди на певну суму.

Замовити та купити інсектициди в Шепетівці та інших містах України в нашому інтернет-магазині ви можете в будь-який час. На сайті в каталозі інсектицидів завжди вказані актуальні ціни, консультанти за потреби допоможуть зробити оптимальний вибір та купити інсектициди в Хмельницькому, які будуть найбільш ефективними.