Стимулятори росту від Stoller

StollerStoller - американська компанія, що спеціалізується на розробці ефективних стимуляторів росту і розвитку рослин. Її продукція визнана у всьому світі, дозволяє максимально підвищити врожайність культур навіть в складних умовах вирощування. Які ефективні стимулятори росту від Stoller можна використовувати на ділянці?

X-CYTE

Препарат X-Cyte - дієвий стимулятор росту, призначений для активної вегетації і стимулювання цвітіння рослин в фазі зростання. Особливо необхідний засіб в умовах гранично низьких і високих температур - рослини переносять стресовий період без втрат бутонів, зав'язей, молодих пагонів. препарат X-CYTE

В основі препарату - цитокініни, що підтримують вегетацію культур. Рослини інтенсивно розростаються, дають безліч бічних гілок і пагонів.

Засіб підходить для ягідних, овочевих і плодових культур.

Препарат дозволяє:

 • продовжити період вегетації рослин;
 • стимулює і подовжує цвітіння;
 • сприяє активній вегетації, утворення множинних пагонів;
 • покращує якість і товарність одержуваного врожаю.

Перевага препарату - його сумісність з добривами і засобами захисту садових культур. Для отримання розчину в воду додають спочатку стимулятор росту X-Cyte, тільки потім - фунгіцид або інсектицид.

Розведений препарат використовують в день приготування розчину, не зберігають.

STIMULATEпрепарат STIMULATE

Препарат Stimulate - високоефективний багатокомпонентний стимулятор росту і розвитку культур. У його складі - цитокініни, ауксини, гіберелова кислота. У комплексі вони усувають будь-які проблеми розвитку і росту рослин на будь-якому етапі.

Застосовувати препарат можна вже з моменту підготовки насіння до сівби. Він збільшить їх схожість, дасть паросткам сили. Сприяє він наростанню зеленої маси, цвітінню і плодоношенню, укоріненню.

До властивостей універсального препарату відносять:

 • зменшення впливу стресових факторів на культури;
 • надійне укорінення саджанців, живців, розсади;
 • поліпшення проростання насіння;
 • сприятливий вплив на зростання рослини в цілому.

Засіб можна застосовувати одноразово в найбільш стресовий для рослини період, а можна використовувати його протягом всієї вегетації садових культур. Так рослини швидше і гармонійніше розвиваються, накопичують більше сил для цвітіння і плодоношення, дають хороший приріст врожаю, поліпшується якість плодів.

SUGAR MOVERпрепарат SUGAR MOVER

Препарат Sugar Mover - стимулятор росту, заснований на посиленому русі вуглеводів від листя до зав'язі і плодів. Його застосовують на етапі наливання і росту плодів для підвищення смакових характеристик. Вуглеводи, цукристі сполуки, переносяться по тканинах рослин безпосередньо в плоди, роблячи їх більш цукристими і смачними.

Засіб дозволяє:

 • перерозподілити живлення з вегетативних частин до плодів, викликаючи їх активне зростання;
 • отримати більш яскраві, насичені по забарвленню плоди;
 • підвищити лежкість врожаю, його здатність до транспортування;
 • поліпшити смак плодів.

Стимулятор застосовують у складі самостійного розчину або в захисних комплексах, змішуючи його з інсектицидами та фунгіцидами.

X-TRA POWERпрепарат X-TRA POWER

Препарат X-TRA Power - надійний стимулятор росту на основі хелатованих елементів. Вони активують біологічні функції рослин, викликають їх бурхливе, але гармонійне зростання.

Особливо ефективний засіб при дефіциті в грунті мікроелементів і, як наслідок, деформації або зміні кольору листя і плодів, недорозвитку насіння.

Стимулятор на клітинному рівні захистить рослини від тривалих посух, допоможе запобігти зараженню посадок.

Препарат допоможе в саду і городі:

 • усуне дефіцит мікроелементів;
 • збільшить стійкість до несприятливих факторів і стресів;
 • сприятиме поглинанню культурами фосфору з ґрунту;
 • стимулюватиме наростання кореневої системи.

Засіб можна застосовувати як одноразово, так і багаторазово. Можна змішувати його з інсектицидами та фунгіцидами, використовувати в складі бакових сумішей. Підійде він для будь-яких видів культур.

SETTпрепарат SETT

Препарат Sett - справжній захисник рослин на етапі їх плодоношення завдяки кальцію і бору в складі. Він підвищує імунітет садових культур, запобіжить їх захворюванню.

Завдяки препарату рослини будуть захищені від гниття пагонів, коренів і плодів. Під час цвітіння стимулятор сприяє збереженню більшої кількості зав'язей, що призводить до збільшення врожайності.

Засіб необхідний рослинам:

 • формує імунітет культур до захворювань;
 • захищає плоди і пагони від гнилей та грибків;
 • стимулює рясне плодоношення завдяки збереженню зав'язі;
 • покращує якість одержуваного врожаю.

Використовувати стимулятор можна багаторазово з моменту початку цвітіння культур. Його застосовують як самостійно, так і для приготування сумішей з будь-якими захисними засобами. Препарати не погіршують дію один одного. Робочий розчин слід повністю використовувати в день його приготування.

BIOFORGEпрепарат BIOFORGE

Препарат Bioforge - стимулятор росту з вираженим антистресовим эфектом. У несприятливих умовах рослини впадають в стресовий стан, обмінні процеси в їх клітинах зупиняються. Препарат запобіжить серйозним збоям, підтримає культури в стресових умовах, а потім - сприятиме швидкому їх відновленню.

В основі препарату - антиоксиданти, що діють на клітинному рівні. Вони захистять рослини «зсередини», підвищать їх стійкість до стресових впливів.

Засіб допомагає рослинам:

 • в короткі терміни наростити потужну кореневу систему, що особливо важливо для саджанців плодово-ягідних культур, овочевої і квіткової розсади;
 • знижує негативні наслідки для рослини при обробці інсектицидами і фунгіцидами;
 • стимулює швидке відновлення культур після впливу стресових факторів.

Препарат можна використовувати на посадках як одноразово в особливо стресовий період, так і багаторазово протягом сезону для підтримки рослин. Засіб придатний для приготування сумішей із захисними засобами.

Стимулятори росту від Stoller - ефективні засоби для підвищення врожайності садових культур. Вони враховують потреби рослин в речовинах на кожному етапі їх розвитку. Завдяки цьому садові культури гармонійно розвиваються, тішать значними врожаями високоякісних плодів.

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!