Стимулятори росту від Stoller

StollerStoller - американська компанія, що спеціалізується на розробці ефективних стимуляторів росту і розвитку рослин. Її продукція визнана у всьому світі, дозволяє максимально підвищити врожайність культур навіть в складних умовах вирощування. Які ефективні стимулятори росту від Stoller можна використовувати на ділянці?

X-CYTE

Препарат X-Cyte - дієвий стимулятор росту, призначений для активної вегетації і стимулювання цвітіння рослин в фазі зростання. Особливо необхідний засіб в умовах гранично низьких і високих температур - рослини переносять стресовий період без втрат бутонів, зав'язей, молодих пагонів. препарат X-CYTE

В основі препарату - цитокініни, що підтримують вегетацію культур. Рослини інтенсивно розростаються, дають безліч бічних гілок і пагонів.

Засіб підходить для ягідних, овочевих і плодових культур.

Препарат дозволяє:

 • продовжити період вегетації рослин;
 • стимулює і подовжує цвітіння;
 • сприяє активній вегетації, утворення множинних пагонів;
 • покращує якість і товарність одержуваного врожаю.

Перевага препарату - його сумісність з добривами і засобами захисту садових культур. Для отримання розчину в воду додають спочатку стимулятор росту X-Cyte, тільки потім - фунгіцид або інсектицид.

Розведений препарат використовують в день приготування розчину, не зберігають.

STIMULATEпрепарат STIMULATE

Препарат Stimulate - високоефективний багатокомпонентний стимулятор росту і розвитку культур. У його складі - цитокініни, ауксини, гіберелова кислота. У комплексі вони усувають будь-які проблеми розвитку і росту рослин на будь-якому етапі.

Застосовувати препарат можна вже з моменту підготовки насіння до сівби. Він збільшить їх схожість, дасть паросткам сили. Сприяє він наростанню зеленої маси, цвітінню і плодоношенню, укоріненню.

До властивостей універсального препарату відносять:

 • зменшення впливу стресових факторів на культури;
 • надійне укорінення саджанців, живців, розсади;
 • поліпшення проростання насіння;
 • сприятливий вплив на зростання рослини в цілому.

Засіб можна застосовувати одноразово в найбільш стресовий для рослини період, а можна використовувати його протягом всієї вегетації садових культур. Так рослини швидше і гармонійніше розвиваються, накопичують більше сил для цвітіння і плодоношення, дають хороший приріст врожаю, поліпшується якість плодів.

SUGAR MOVERпрепарат SUGAR MOVER

Препарат Sugar Mover - стимулятор росту, заснований на посиленому русі вуглеводів від листя до зав'язі і плодів. Його застосовують на етапі наливання і росту плодів для підвищення смакових характеристик. Вуглеводи, цукристі сполуки, переносяться по тканинах рослин безпосередньо в плоди, роблячи їх більш цукристими і смачними.

Засіб дозволяє:

 • перерозподілити живлення з вегетативних частин до плодів, викликаючи їх активне зростання;
 • отримати більш яскраві, насичені по забарвленню плоди;
 • підвищити лежкість врожаю, його здатність до транспортування;
 • поліпшити смак плодів.

Стимулятор застосовують у складі самостійного розчину або в захисних комплексах, змішуючи його з інсектицидами та фунгіцидами.

X-TRA POWERпрепарат X-TRA POWER

Препарат X-TRA Power - надійний стимулятор росту на основі хелатованих елементів. Вони активують біологічні функції рослин, викликають їх бурхливе, але гармонійне зростання.

Особливо ефективний засіб при дефіциті в грунті мікроелементів і, як наслідок, деформації або зміні кольору листя і плодів, недорозвитку насіння.

Стимулятор на клітинному рівні захистить рослини від тривалих посух, допоможе запобігти зараженню посадок.

Препарат допоможе в саду і городі:

 • усуне дефіцит мікроелементів;
 • збільшить стійкість до несприятливих факторів і стресів;
 • сприятиме поглинанню культурами фосфору з ґрунту;
 • стимулюватиме наростання кореневої системи.

Засіб можна застосовувати як одноразово, так і багаторазово. Можна змішувати його з інсектицидами та фунгіцидами, використовувати в складі бакових сумішей. Підійде він для будь-яких видів культур.

SETTпрепарат SETT

Препарат Sett - справжній захисник рослин на етапі їх плодоношення завдяки кальцію і бору в складі. Він підвищує імунітет садових культур, запобіжить їх захворюванню.

Завдяки препарату рослини будуть захищені від гниття пагонів, коренів і плодів. Під час цвітіння стимулятор сприяє збереженню більшої кількості зав'язей, що призводить до збільшення врожайності.

Засіб необхідний рослинам:

 • формує імунітет культур до захворювань;
 • захищає плоди і пагони від гнилей та грибків;
 • стимулює рясне плодоношення завдяки збереженню зав'язі;
 • покращує якість одержуваного врожаю.

Використовувати стимулятор можна багаторазово з моменту початку цвітіння культур. Його застосовують як самостійно, так і для приготування сумішей з будь-якими захисними засобами. Препарати не погіршують дію один одного. Робочий розчин слід повністю використовувати в день його приготування.

BIOFORGEпрепарат BIOFORGE

Препарат Bioforge - стимулятор росту з вираженим антистресовим эфектом. У несприятливих умовах рослини впадають в стресовий стан, обмінні процеси в їх клітинах зупиняються. Препарат запобіжить серйозним збоям, підтримає культури в стресових умовах, а потім - сприятиме швидкому їх відновленню.

В основі препарату - антиоксиданти, що діють на клітинному рівні. Вони захистять рослини «зсередини», підвищать їх стійкість до стресових впливів.

Засіб допомагає рослинам:

 • в короткі терміни наростити потужну кореневу систему, що особливо важливо для саджанців плодово-ягідних культур, овочевої і квіткової розсади;
 • знижує негативні наслідки для рослини при обробці інсектицидами і фунгіцидами;
 • стимулює швидке відновлення культур після впливу стресових факторів.

Препарат можна використовувати на посадках як одноразово в особливо стресовий період, так і багаторазово протягом сезону для підтримки рослин. Засіб придатний для приготування сумішей із захисними засобами.

Стимулятори росту від Stoller - ефективні засоби для підвищення врожайності садових культур. Вони враховують потреби рослин в речовинах на кожному етапі їх розвитку. Завдяки цьому садові культури гармонійно розвиваються, тішать значними врожаями високоякісних плодів.

Товари зі статті

Відгуки

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід